Opcje przeglądania

WITAMY

Cena
  • od
    do

Masz pytania dotyczące produktów Silkplaster?

Zadzwoń do nas:

604133088

662862726

Kolekcja Optima

Kolekcja OPTIMA to bardzo popularna kolekcja. OPTIMA ma korzystną cenę i dobrą wydajność z opakowania, która wynosi ok 4 - 4,5 m2, dzięki temu pokrycie 1 m2 zamyka się w kwocie 12,44-14,00 zł.

                               

 

Ściana pokryta tynkiem z kolekcji OPTIMA jest prawie gładka z uwagi na drobnoziarnistą, lekko wytłaczaną strukturę. Specyfika tej kolekcji opiera się jednak nie tylko na swojej delikatnej strukturze, ale również subtelnej kolorystyce. Cała kolekcja to 12 wzorów w odcieniach zieleni, błękitu, fioletu, żółtego, pomarańczowego, znaleźć tu można również kolor biały, ale przede wszystkim są tu najmodniejsze odcienie szarości i beżu. Każdy z tych tynków łączy w sobie niewielką ilość białych włókien oraz znacznie większą ilość włókien w konkretnym a jednocześnie subtelnym kolorze, tworząc dzięki temu specyficzny melanż.

 

Wyjątek stanowi tu wzór 051 który jest całkowicie biały, jednak nie jest to biel śnieżna, a lekko przytłumiona.

Tynki z kolekcji OPTIMA niewątpliwie stanowią doskonałą bazę do stworzenia doskonałej aranżacji, będąc wspaniałym tłem do fantastycznych dodatków. Kolekcja OPTIMA jest bardzo ciekawa, delikatna i subtelna. Można wykorzystać ją do aranżacji pokoju dziennego, sypialni, pokoju dziecięcego, kuchni czy też klatki schodowej. Kolekcję tę również bardzo często wykorzystuje się do remontów sufitów, zwłaszcza wzór 051, który cieszy się ogromną popularnością.

 

Ograniczeń w zakresie wykorzystania nie ma żadnych. Pamiętać jednak należy o tym, iż ze względu na drobnoziarnistą strukturę tego tynku i konieczność nakładania bardzo cienką warstwą, nie przekraczającą 1,5 mm, OPTIMA jest słabym rozwiązaniem w przypadku gdy ściany są nierówne, lub mają dużo ubytków, które należałoby zamaskować. Oczywiście, można dokonać tego przy użyciu OPTIMA, należy brak jednak pod uwagę, że wydajność produktu będzie wówczas znacznie mniejsza. Do maskowania defektów na ścianach znacznie lepiej wybrać tynki z grup średnio, lub wręcz mocno wytłaczanych.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl