Opcje przeglądania

WITAMY

Cena
  • od
    do

Masz pytania dotyczące produktów Silkplaster?

Zadzwoń do nas:

604133088

662862726

Kolekcja Standard

Kolekcja STANDARD składa się na sześć wzorów kolorystycznych, niemniej popularność kolekcji jest duża. STANDARD ma dobrą wydajność, która wynosi ok 4 m2. Koszt pokrycia 1 m2 powierzchni wynosi ok 15,50  zł.

Struktura tynków STANDARD, mimo przynależności do grupy lekko wytłaczanych jest nieznacznie grubsza od tynków Optima czy Mastersilk. Wynika to z faktu iż STANDARD to połączenie struktury drobnoziarnistej z włóknistą.

 

 

Kolekcja ta nie jest bogata kolorystycznie.Warto jednak zaznaczyć, iż występujące w kolekcji STANDARD barwy są znacznie bardziej wyraziste w porównaniu z kolekcjami Optima i Mastersilk. Są to kolory: biały, słoneczny żółty, różowy, zielony oraz najbardziej popularne brązowo-beżowy oraz szary.

 

Wszystkie wymienione kolory tworzą melanż z białymi włóknami, co nadaje wyjątkowości tym wzorom. Wyjątek stanowi oczywiście wzór całkowicie biały, tj Standard 011. Podobnie jak w przypadku tynku Optima 051, nie jest to biel śnieżna, a lekko przytłumiona. Standard 011 doskonale wygląda na ścianie, jednak z uwagi na specyficzną, wyżej opisaną strukturę, nie powinno się go stosować do wykończenia sufitów (trudno się rozprowadza).

 

Podobnie jak w przypadku innych kolekcji, STANDARD można wykorzystać w wielu aranżacjach różnych pomieszczeń, zarówno do użytku prywatnego, jak i publicznego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl