Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Cenniki do pobrania
Poniżej link do cennika tynków japońskich, bawełnianych SILK PLASTER
NOWOŚĆ dla firm remontowo-budowlanych oraz deweloperów! 0

Tynki bawełniane z serii MASTERSILK, podobnie jak pozostałe tynki bawełnianeSILK PLASTER można nakładać na wszystkie rodzaje ścian i sufitów: bezproblemowo nanosi się je na surowy beton, istniejący tynk lub farby, płyty gipsowo-kartonowe, drewno, styropian i wiele innych powierzchni. Idealnie nadają się również do pokrywania nierównych powierzchni kolumn, gzymsów, kominków. 

 

Warto jednak zaznaczyć, iż struktura tynku MASTERSILK jest jedną z cieńszych struktur spośród szerokiej gamy tynków bawełnianych SILK PLASTER. Wg klasyfikacji tynków, MASTERSILK zalicza się bowiem do grupy tynków lekko wytłaczanych, które dzięki dyskretnemu wytłoczeniu powierzchni, charakteryzują się swoistą subtelnością.

 

MASTERSILK różni się jednak zdecydowanie od pozostałych kolekcji jednym, mianowicie niewielkimi przezroczystymi drobinkami, które wchodzą w skład tynków tejże kolekcji. Pod wpływem światła drobinki te tworzą na tynku delikatną, połyskliwą poświatę. 

 

Warto również nadmienić, że tynki MASTERSILK można łączyć ze sobą w dowolny sposób, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie unikatowych kolorów, które standardowo nie występują w sprzedaży. 

 

Istotnym faktem jest również to, iż tynki bawełniane MASTERSILK można nakładać na ściany specjalnym pistoletem, dzięki czemu tynki te doskonale nadają się do stosowania na dużych powierzchniach. Co za tym idzie, jest to doskonała propozycja dla wszelakich firm remontowo-budowlanych, jak również deweloperskich. W tym przypadku istotnym czynnikiem jest również atrakcyjna cena produktu (dla firm deweloperskich proponujemy atrakcyjne rabaty) oraz łatwość stosowania. Tynk MASTERSILK możemy nakładać bezpośrednio na zwykły tynk unikając tym samym konieczność stosowania drogich gładzi, a ekipa złożona z dwóch pracowników jest w stanie położyć do 500 m2 tynku w trakcie jednej 8-o godzinnej zmiany.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl