Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Cenniki do pobrania
Poniżej link do cennika tynków japońskich, bawełnianych SILK PLASTER
Kolory naszych mieszkań 0

Barwy ścian we wnętrzu mają pierwszorzędne znaczenie, ponieważ mają one zdecydowany wpływ na dobór kolorów wszystkich dodatków znajdujących się w pomieszczeniu, a to głównie kolorystyka pomieszczeń decyduje o tym, czy czujemy się w naszym domu wystarczająco przytulnie. Dzięki bogatej ofercie ściennych materiałów wykończeniowych, wśród których można znaleźć całe mnóstwo przeróżnych tapet, farb oraz różnego rodzaju tynków, w tym również tynków bawełnianych, możliwe jest stworzenie dowolnego, nawet najbardziej wyszukanego wystroju pomieszczenia.

Różnorodność materiałów do pokrycia ścian jest naprawdę ogromna. Konieczność wyboru odpowiedniego materiału w sklepie z artykułami wykończeniowymi bez wcześniejszego rozważenia tematu, kończy się niepotrzebną utratą czasu potencjalnego, "oślepionego" bogatą kolorystyką pokryć ściennych klienta. Dlatego też eksperci zalecają udanie się do sklepu, dopiero wtedy, gdy ma się całkowitą pewność w kwestii wyboru właściwej kolorystyki.

 

Przy wyborze koloru tynku bawełnianego warto wziąć pod uwagę usytuowanie pomieszczenia. Jeśli znajduje się ono po słonecznej stronie, sensownie jest użyć tynków w chłodnych odcieniach, gdyż wybierając jasne, "ciepłe" barwy narazimy naszą percepcję na obciążenie tym samym rodzajem informacji. Jeśli pomieszczenie znajduje się stale w cieniu, należałoby dla odmiany użyć jasnych tynków w "ciepłych" kolorach. Taki wybór pozwoli na stworzenie przytulnej przestrzeni w danym pomieszczeniu.

Mocno nasycone barwy tynków bawełnianych powinno nakładać się w największych pomieszczeniach, po to, by wizualnie zmniejszyć głębią koloru przestrzeń danego pomieszczenia. W małych pokojach lepiej za to użyć tynków w stonowanych kolorach.

Jeśli zamierzamy z tynku bawełnianego stworzyć na ścianie jakieś wzory, to należałoby określić główny motyw tej wizualizacji. Jeśli chcemy stworzyć efekt wysokiego sufitu w pomieszczeniu, warto pomyśleć o pionowych liniach, które będą dominować w tym wzorze. Zgodnie z tą zasadą, zorientowany poziomo obraz będzie dobrze wyglądać w pokojach z wysoko usytuowanymi sufitami, które dzięki takiemu zabiegowi zostaną optycznie obniżone.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl