3 KROKI DO STWORZENIA REPREZENTATYWNEGO BIURA 0
  1. Podjąć decyzję, jaki styl jest najbliższy rodzaju działalności, który uprawiacie. Styl skandynawski jest dość uniwersalny i najbezpieczniejszy, ale jeśli na przykład urządzamy biuro start-upa związanego z branżą gier, można pokusić się o śmielsze industrial lub hi-tech rozwiązania aranżacyjne. Z kolei, do wykończenia butiku odzieżowego lepiej jest wybrać np. styl glamour.

                                      

 

  1. Uwzględnić usytuowanie biura: które gabinety i pokoje znajdują się bliżej słońca, a które są w ciągłym półcieniu; czy wszystkie ściany są równe itd.
  1. Wybrać kilka opcji tynków, najlepiej – wypożyczyć od nas katalogi z rzeczywistymi próbkami, żeby móc lepiej wyobrazić przyszłe biuro i wykończenie ścian i sufitu.

 

                                      

 

Tynki bawełniane Silkplaster niewątpliwie, potrafią czynić przestrzeń mieszkalną bardziej przytulną i klimatyczną, ale tak jak wspominaliśmy wcześniej, pełna ich gama zawiera 19 kolekcji, 3 rodzaje wytłaczania, do których należą ponad 200 odcieni i barw. Dlatego doskonale się sprawdzą także w aranżacji biura, salonu urody czy studia jogi.

❗️Pamiętajcie, że ZAWSZE możecie zamówić dowolny kolor z dowolnej kolekcji, jeśli nie ma go w magazynie.

✅ Zrobimy specjalne zamówienie na wasze życzenie.

 

Zapraszamy do zakupów w sklepie!

 

A w razie potrzeby bezpośredniego skontaktowania się:⠀

📩 sklep@silkplaster.pl

📞 +48 604 133 088

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl