O nas

Marka SILK PLASTER znana jest od wielu lat na całym świecie. Niemcy, Belgia, Irlandia, Łotwa, Rosja, a nawet Kanada i USA to tylko nieliczne z wielu państw promujących tynki bawełniane i pochodne produkty SILK PLASTER.

TOPiKS Sp. z o. o. swoją działalność rozpoczęła w 2013 roku. Jesteśmy obecnie wyłącznym dystrybutorem marki SILK PLASTER w Polsce.

Chcąc spełnić oczekiwania klientów, stale rozszerzamy sieć wspólpracujących z nami firm i sklepów stacjonarnych, w których można zapoznać się z bogatym wzornictwem i szeroką kolorystyką tynków japońskich SILK PLASTER. 

Nasza działalność opiera się jednak głównie na sprzedaży online. Z tego względu zaufaliśmy platformie Click Shopdzięki której nasz sklep internetowy oferuje nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez

formularz kontaktowy,

pod adresem email sklep@silkplaster.pl 

lub telefonicznie pod numerem +48 662 862 726 lub 604 133 088.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu

TOPIKS Sp. z o.o., Silkplaster Polska

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl