O nas

Silk Plaster

Marka Silk Plaster powstała w 1997 roku i przez ponad 20 lat stała się liderem w produkcji tynków bawełnianych na skalę światową. W ciągu tego czasu osiągnięto wiele sukcesów, zarówno w promocji marki, jak i w doskonaleniu materiałów. Niemcy, Belgia, Irlandia, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, a nawet Kanada i USA to tylko kilka z wielu krajów, które promują tynki bawełniane i pokrewne produkty Silk Plaster

Silk Plaster ma swoją siedzibę oraz główne biuro w Rydze, na Łotwie. To z tego zakładu trafiają do Polski tynki bawełniane.

O dystrybutorze

Firma TOPiKS Sp. z o. o. rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku i obecnie jest wyłącznym dystrybutorem marki Silk Plaster w Polsce.

By sprostać oczekiwaniom naszych klientów, stale rozszerzamy naszą sieć współpracujących firm i sklepów stacjonarnych, w których można zapoznać się z różnorodnym wzornictwem i szeroką paletą kolorów tynków japońskich Silk Plaster.

Nasza działalność opiera się także na sprzedaży online, dlatego teraz przeglądacie tę stronę i czytacie ten opis. Nasz sklep internetowy nie tylko zapewnia prosty i przejrzysty proces zakupów, ale również gwarantuje pełne bezpieczeństwo transakcji.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane szybko, a oferowany towar cechował się najwyższą jakością. Dzięki zaangażowaniu naszych ekspertów, którzy z przyjemnością służą radą, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się prawdziwą przyjemnością.

TOPIKS Sp. z o.o., Silkplaster Polska

sklep@silkplaster.pl

+48 604 133 088.


Klonowa 5
05-850 S
zeligi 
Ożarów Mazowiecki

Koszyk